SENAL Paslanmaz. Uzun yıllar iş ve piyasa deneyimi bulunan, konusunda uzman kişiler tarafından kurulmuştur. SENAL Paslanmaz, BAKIR PASLANMAZ ESKİTME kaynak, imalat ve montajı, ana iş kolunda hizmet vermektedir. SENAL Paslanmaz, müşteri ihtiyacı ve talebi çerçevesinde tamamıyla hedef noktalara uygun ve özelleştirilebilir hizmet sunmaktadır.

Kalite Politikamız
SENAL Paslanmaz olarak kalite politikamızı, siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini sunmak üzere tasarladık. Gelişen günümüz teknolojileri ve şartlarını her zaman takip ederek en iyisini siz değerli müşterilerimize sunmak bizim ilkemiz.

SENAL Paslanmaz ,Uzun yıllar iş ve piyasa deneyimi bulunan konusunda uzman kişiler tarafından kurulmuştur. Güven, hizmet, yenilik ve kalite temelleri üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını cevaplayarak çözüm üretmeye sürekli çalışıyoruz. SENAL Paslanmaz, kalifiye çalışan ekibiyle, tam bir HİZMET sağlamaya isteklidir. Her müşteriye ayrı bir yaklaşım sağlayacaklardır. Her adımda size rehberlik edecektir.En küçük detaylara dikkat edip, işimizi titizlikle yapmaya itina gösteriyoruz.